Badkamerventilator Blauberg Sileo - Ø 150mm - 2-standen - MET TIMER + VOCHTSENSOR (SILEO150H)
- Uitgerust met nalooptimer en vochtsensor
- 2-standen motor met handige functies
- Hoge capaciteit door speciale waaier
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met Thuiswinkel Waarborg
Motor: 230V/50Hz voozien van overhittingsbeveiliging
Capaciteit: 225 m3/h (lage stand) en 318 m3/h (hoge stand)
Geluidniveau: 28 dB (lage stand) en 33 dB (hoge stand)
Verbruik: slechts 17 W (lage stand) en 19W (hoge stand)
Aansluitdiameter: 148mm (schuift direct in een buis 150mm)
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sProduct reviews
- EAN Nummer
- Lengte (mm)
- Breedte (mm)
- Hoogte (mm)
- Diepte (mm)
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- Geluidsniveau
- 130
- 5 jaar
- 150 mm
- Blauberg
- Nalooptimer
Vochtsensor
2-standen motor
Stille afzuiging
- Kunststof
- Nee
- Badkamer/toilet ventilator
- Wit
- 318
- Stil (28-35 dB)
Vochtmeting is prima maar wel beetje afstellen in het begin.
Geen last meer van vocht en rar...
Onmiddellijk werd het nodige ge...
Mooi assortiment en degelijke producten!
Review of innovative Blauberg Sileo extract fan
About Blauberg Ventilatoren GmbH
Badkamer/toiletventilator Blauberg Sileo Ø 150mm - Ventilatieshop.com
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Product reviews voor Badkamerventilator Blauberg Sileo - Ø 150mm - 2-standen - MET TIMER + VOCHTSENSOR (SILEO150H)