Soler & Palau MIX-flow kunststof buisventilator type: TD-500/160-T SILENT heeft een nalooptimer, instelbaar van 1 tot 30 minuten en een motor met 1 snelheid die niet geschikt is voor toerenregeling. Deze buisventilator heeft een capaciteit van 580 m3/h. De aansluitmaat is 150mm en met bijgeleverde verloopstuk 160mm.
Verdere kenmerken (Zie ook afbeelding 2 en 3 hierboven):
  • Klein formaat waardoor deze ventilator in veel situaties ingebouwd kan worden
  • Perfect voor installaties in kleine ruimtes door de compacte afmetingen.
  • Maximale temperatuur 60°C
  • Gecertificeerd door Approval Noise Abatement Society (instituut voor geluidkeuring)
  • Aansluiting enkel fase, 230V, 50Hz
TD-SILENT 500/150-160 buisventilator Soler Palau technische gegevens
Montage en installatie Silent Buisventilator Soler & Palau
Tips:
  • Deze ventilator is perfect te gebruiken voor de afzuiding van een badkamer.
  • Deze ventilator kan zowel horizontaal als verticaal geïnstalleerd worden.
Tips en advies voor aansluiten van S&P buisventilator
Product reviews
100%
(10/10)
"betere buisventilator vindt u niet "
zeer stil geen geluidsoverlast
christian
Eigenschappen
EAN Nummer
Garantie
24 maanden
Diameter
150 mm
160 mm
Merk
Soler & Palau
Functionaliteit
Aan / uit
Nalooptimer
Regelbaar in toeren
Stille afzuiging
Materiaal
Kunststof
Bediening via app
Nee
Product type
Stille buisventilator
Kleur
Wit
Capaciteit m3/h
560
Product reviews
100%
(10/10)
zeer stil geen geluidsoverlast
christian
Productvideo's
TD-SILENT S&P : In-line mixed flow duct fans ultra-quiet
S&P TD silent
Soler & Palau Buisventilator TD-500/150-160-T Silent met nalooptimer, diameter 150/160mm
Soler & Palau dealer en de goedkoopste
  • Maximale temperatuur 60°C
Tips:
100%