Badkamerventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 100mm - MET TIMER + VOCHTSENSOR (AUTO100H)
- Automatische lamellen aan de voorkant
- Uitgerust met nalooptimer en vochtsensor
- Schuif direct in ventilatiebuis 100mm
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met Thuiswinkel Waarborg
Afmetingen: (klik op afbeelding voor vergroting)
• volledige breedte (A): 166mm
• ruimte tussen schroefgaten (B1): 150mm
• volledige hoogte (B2): 150mm
• ruimte tussen schroefgaten (B3): 150mm
• volledige diepte (C): 90 mm
• aansluitdiameter (ØD): Ø100 mm
• diepte front (E): 30 mm
Motor: 230V/50Hz voozien van overhittingsbeveiliging en kogellagers voor een lange levensduur
Capaciteit: 98 m3/h
Geluidniveau: 34 dB (gemeten in vrij veld op 3 meter)
Verbruik: slechts 18 Watt
Aansluitdiameter: 100mm (schuift direct in een buis 100mm)
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sDownloads
Bekijk alle downloadsProduct reviews
- EAN Nummer
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- Geluidsniveau
- 5 jaar
- 100 mm
- Blauberg
- Nalooptimer
Vochtsensor
Automatische lamellen
- Kunststof
- Nee
- Badkamer/toilet ventilator
- Wit
- 98
- Stil (28-35 dB)
Goed produkt voor een mooie prijs.
De fan slaat niet altijd aan terwijl de badkamer behoorlijk voc...
About Blauberg Ventilatoren GmbH
Blauberg 'AUTO' badkamerventilator
• volledige breedte (A): 166mm
• volledige hoogte (B2): 150mm
• volledige diepte (C): 90 mm
• diepte front (E): 30 mm
Capaciteit: 98 m3/h
Verbruik: slechts 18 Watt
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Product reviews voor Badkamerventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 100mm - MET TIMER + VOCHTSENSOR (AUTO100H)