Badkamer/toilet ventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 100mm - MET TIMER (AUTO100T)
- Automatische lamellen aan de voorkant
- Uitgerust met nalooptimer (2 - 30 min)
- Schuif direct in ventilatiebuis 100mm
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met Thuiswinkel Waarborg
Afmetingen: (klik op afbeelding voor vergroting)
• volledige breedte (A): 166mm
• ruimte tussen schroefgaten (B1): 150mm
• volledige hoogte (B2): 150mm
• ruimte tussen schroefgaten (B3): 150mm
• volledige diepte (C): 90 mm
• aansluitdiameter (ØD): Ø100 mm
• diepte front (E): 30 mm
Motor: 230V/50Hz voozien van overhittingsbeveiliging en kogellagers voor een lange levensduur
Capaciteit: 98 m3/h
Geluidniveau: 34 dB (gemeten in vrij veld op 3 meter)
Verbruik: slechts 18 Watt
Aansluitdiameter: 100mm (schuift direct in een buis 100mm)
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sDownloads
Bekijk alle downloadsProduct reviews
- EAN Nummer
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- Geluidsniveau
- 5 jaar
- 100 mm
- Blauberg
- Nalooptimer
Automatische lamellen
- Kunststof
- Nee
- Badkamer/toilet ventilator
- Wit
- 98
- Stil (28-35 dB)
Timer Function is good
Het product had een productie fout, en was snel vervangen door de winkel.
Nu werkt prima...
Zuigt goed af.
Duidelijke site en perfecte levering
Voldoet prima.
About Blauberg Ventilatoren GmbH
Blauberg 'AUTO' badkamerventilator
• volledige breedte (A): 166mm
• volledige hoogte (B2): 150mm
• volledige diepte (C): 90 mm
• diepte front (E): 30 mm
Capaciteit: 98 m3/h
Verbruik: slechts 18 Watt
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Product reviews voor Badkamer/toilet ventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 100mm - MET TIMER (AUTO100T)
Timer Function is good
Nu werkt prima. Super snel afhandeling door de winkel.
Zuigt goed af.
Voldoet prima.
Design gedegen en mooi.
Top produckt
Let echter wel op de inbouw afmetingen.
Door zijn automatische afsluit mechanisme is hij wat breder dan standaard badkamer ventilatoren.
je hoort de fan nauwelijks
snel geleverd voor een redelijke prijs
Was even wennen dat de lamellen niet direct openen, maar na ongeveer 10 seconden.
Het gaf alleen behoorlijke moeite om de ventilator in de schacht van 100 mm te krijgen. Het had handiger geweest als de ventilator 1 mm smaller was geweest, omdat de doorvoerbuis vaak ook standaard strak 100 mm is.